AcilenSatiyorum.com
                 
Gelişmiş Arama gelismis-arama-ayrac-ust-alan Giriş Yap uye-giris-ayrac-ust-alan Yeni Üye Ol
DEFİNE ARAMA DEDEKTÖRÜ, DEEP GOLD FİNDER A5, SATILIK, KİRALIK, İKİNCİ EL, 0532 170 34 54 - AcilenSatiyorum.com - 274635
  DEFİNE ARAMA DEDEKTÖRÜ, DEEP GOLD FİNDER A5, SATILIK, KİRALIK, İKİNCİ EL, 0532 170 34 54
Favorilerime Ekle Favorilerime Ekle
Facebook Twitter Google+ LinkedIn Pinterest

 
DEFİNE ARAMA DEDEKTÖRÜ, DEEP GOLD FİNDER A5, SATILIK, KİRALIK, İKİNCİ EL, 0532 170 34 54
 
Mega Fotoğraf (Fotoğraf Büyüt)
Video (Video İzle)  
 
DEFİNE ARAMA DEDEKTÖRÜ, DEEP GOLD FİNDER A5, SATILIK, KİRALIK, İKİNCİ EL, 0532 170 34 54
 
DEFİNE ARAMA DEDEKTÖRÜ, DEEP GOLD FİNDER A5, SATILIK, KİRALIK, İKİNCİ EL, 0532 170 34 54
 
DEFİNE ARAMA DEDEKTÖRÜ, DEEP GOLD FİNDER A5, SATILIK, KİRALIK, İKİNCİ EL, 0532 170 34 54
 
DEFİNE ARAMA DEDEKTÖRÜ, DEEP GOLD FİNDER A5, SATILIK, KİRALIK, İKİNCİ EL, 0532 170 34 54
   
 
5.100,00 TL
 • İlan No
  274635
 • İlan Tarihi
  31 Mart 2018
 • İl
  İstanbul
 • İlçe
  Üsküdar
 • Semt
  Altunizade
 • Mahalle
  Altunizade Mah.
 • Ürün Stoğu
  5 Adet
 • Marka
  Lorenz Deepmax
 • Durumu
  Kutusunda
 • Kimden
  Mağazadan
 • İlan İle İlgili Şikayetim Var
 
Üyelik Tarihi : 25 Eylül 2016
Üye Telefonu : 0532 170 34 54
Üye Cep Telefonu : 0542 533 10 10
 
Açıklama

AZİZ DEDEKTÖR BİLİŞİM TEKNOLOJİLERİNDE

1999 YILINDAN BERİ PROFOSYONEL HİZMET

NUHKUYUSU CAD / ALTUNİZADE / ÜSKÜDAR / İSTANBUL

DEEP A5 GOLD FİNDER 2023 İLERİ DEDEKTÖR TEKNOLOJİLERİ SERİSİ

Deep Gold Finder A5 derin altın ve define arama dedektörü 2 Mt. net 4 Mt gerçek derinliklere sahiptir. Gold finder Türkçe dili dışında dünya dillerine göre tasarım ve üretim yapılmaktadır. Deep Gold Finder A5 2 Mt ile 4 Mt. derinliklerdeki altın objeleri bronz parçaları ve paraları gümüş para ve takıları toprak altında kayaların içine yapılmış oda mezarları tünelleri kapatılmış kuyuları bulabilme özelliğine sahiptir. Deep Gold Finder A5 derin arama dedektörü 41x48 büyük arama başlığı ile 4 Metrelere kadar derinlerdeki yapılmış olan yapıları ve gömülmüş olan metal içerikli objeleri bulabilme özelliği vardır. Deep A5 Gold Finder 26x32 lik su geçirmez 2 Mt derinliğe sahip fabrika çıkış başlığı ile beraber 400 Mt alanı tarayabilen bionic AT-3 alan tarama cihazı hediyesi ile beraber full paket verilmektedir. deep Gold Finder A5 Aziz Bilişim Teknolojilerinin çıkartmış olduğu 2023 Dedektör teknolojileri serilerinden biridir. Deep Gold finder A5 yarı Android Renkli 4,7 inç TFF ekran özelliği ve ara yüz tasarımı 7.4 Volt 3400 ma şarj edilebilir batarya ile ful aktif kullanım süresi 12 saat duran aralıklarla kullanım süresi 24 saattir. Piyasadaki en iyi dedektör bataryalarından dahi 3 kat fazla kullanım imkanı sunmaktadır. Deep Gold finder A5 üstün donanım özellikleri ve fiyatıyla satın almanız için en donanımlı define arama cihazıdır. Deep Gold Finder A5 26x32 arama başlığı sayesinde toprak altında bulduğu objeleri suyun içerisinde ve minerallerden etkilenmeden tespitlerini yapabilmektedir.

KULLANICILARININ DİKKATİNE:

Firmamızın çıkarmış olduğu DEEP GOLD FİNDER A5, DEEP GOLD FİNDER A3 Dedektör markalarının ekranı 4.3 yeni nesil renkli ekran üzerine kuruludur. 24 Bit işlem yapabilen 24 360 Mhz çalışma frekans aralıgında çalışmaktadır. kasa dizaynı 1.850 kğ ağırlığı, tutma elçekleri ve taşıma çantası, içindeki devreleri, PCB Kartı şeması, cihazın görsel çalışma arayüz ekranları, mineralli toprakta stabilize çalışması, kendi katogorisindeki en derin dedektörlerden biridir. Bazı kişi ve firmalar kendi cihazlarını orjinal gibi göstermektedirler. Bu kişi ve firmalar arazide sahte yaptıkları deneme videolarıyla defineye yeni başlayanlar kandırmaktadır, bu firmalardan cihaz alanlar kesinlikle videolarda anlatılanların yarısını dahi cihazları aldıktan sonra kendi yaptıkları denemelerde göreceklerdir, bu kişi ve firmalar başkalarının ürünlerini karalayarak kendi sattıkları işe yaramayan, toprak ayarı tutmayan, ayrımda inenılmaz hatalar yapan eski sistem dedektörleri ve yer altı görüntüleme cihazlarını sanki daha derin çekiyormuş gibi anlatmaktadır. bu malum firmalardan cihaz alanlar cihazın özelliklerinin yazıldığı ve anlatıldığı gibi olmadığını söylediklerinde arazide kendileri eşip deneme yapmak istediklerinde buna musade etmediklerini söylemektedirler.


İSTER_SATILIK İSTER_KİRALAMAK

İÇİN MAĞAZAMIZI TIKLAYINIZ

Altın ayrım özelliği ; DeepGold Finder A5 derin define dedektörü derin arama başlığı ile toprak ve kayaların içindeki gömülü olan objeleri işlenmiş altın parça takıları som altın kütlelerini ve parçalarının tespitlerini ve ayrımlarını yapabilmektedir. Deep Gold finder A5 26x32 lik su geçirmez arama başlığı ile dere kenarlarındaki su havzalarının içinde bulunan altın obje ve takıların tam merkezini bulabildiği gibi ne kadar çapında ve derinlikte olduğunu arayüz göstergesinde sağ barlar sarı renkte farklı ses tonunda bize bildirmektedir aynı anda yazıyla da altın yazarak 3 farklı özelliği bir arada bulundurmaktadır. DeepGold finder A5 altın dedektörü bulunan obje ve parçaların ebat büyüklüğüne bağlı olarak uzun süre toprak altında kaldığında 2 Mt. net 4 Mt ye kadar 41x48 derin arama başlığı ile derinlerden tespit yapabilme özelliğine yüksek oranda sahiptir.

Değerli metal ayrım özelliği ; Deep Gold Finder A5 toprak içerisinde yeni gömülmüş ya da uzun yıllar toprak altında kalmış takıları bronz, heykel ve paraların tespitini tahmini derinliğini 4 Mt ye kadar tespit yapabilme özelliğine sahiptir. Deep Gold Finder A5 altın ve define arama dedektörü tespit yaptığı değerli metalleri ara yüz ekran göstergesinde farklı ses tonunda sağ barlar yeşil renk tonunda değerli yazarak size bildirmektedir. Gold finder A5 aynı zamanda 2 farklı yan yana duran metalleri değersiz ve değerli olarak tespitlerini yapabilmektedir. Gold Finder A5 ileri 2023 Dedektör Teknoloji serisi olarak rakiplerinden hem fiyatı ile hem de özellikleri ile 2 adım ileride olduğunu göreceksiniz. A5 define dedektörünü görmeden deneme ve testlerini yapmadan farklı bir cihaza karar vermediğiniz için haklı olduğunuzu göreceksiniz.

Deep Gold Finder altın arama dedektörü al metaller bölümünde toprak ve kayanın içinde tespit yaptığı metal objelerin değerli ya da değersiz olarak ayrımları ve tespitlerini yüksek oranda yapabilmektedir. Deep Gold Finder A5dedektör değersiz demir türü metalleri sağ barlar kırmızı renkte farklı ses tonunda değersiz yazısı ekrana gelerek tespit yaptığınız metali 3 farklı şekilde size bildirmektedir. Aynı zamanda isterseniz cihaz ayarları bölümünden değersiz metalleri %60 oranında kapatarak sadece değerli metal ve objeleri tespit etmeye ayarlayabilirsiniz.

DeepGold Finder A5 derin define arama dedektörü 41x48 derin arama başlığı ile toprak ve kayalara yapılmış mezar odalarını tünel girişleri kapalı kuyuları ve bunların içinde ki altın obje ve heykelleri değerli olan gümüş bronz para ve parçaların tespitini ve ayrımını yüksek oranda yapabilmektedir. İleri 2023 Dedektör Teknolojisi olan Deep Gold Finder A5 derin define dedektörü aynı zamanda tespit yapılan oda,mezar ve kaya mezarlarının en ve boylarını da tahmini ne kadar çapında olduğunu ara yüz ekranındaki sol taraftaki ekran grafiklerinin mavi renkte renkli ve yazıyla boşluk yazarak anlamanızı sağlar. Derin define arama dedektörü Deep Gold Finder A5 rahat kullanımı boşlukları bulma konusunda ki net anlaşılır olması 7 den 70 e herkesin kullanabileceği ve anlayabileceği gelecek zamanın teknolojisidir.

Mineral Ayrım Özelliği ; A5 derin define arama dedektörü Deep Gold Finder A5 Dedektör her türlü arazi şartlarında %90 çalışabilme özelliğine sahiptir. Özellikle madenli ve mineralli topraklarda Deep Gold Finder A5 altın dedektörü çok yüksek oranda çalışabilme yoğun maden ve mineralli kayaların mineral olduğunu 4,7 inç TFF renkli ekran ara yüzünde anlamanızı sağlayabilmektedir. Deep Gold Finder A5 altın dedektörü yoğun maden ve mineralli bölgelerde %10 da olsa derinlik kaybına uğrayabilmektedir.

Otomatik Arama ; Deep Gold Finder A5 otomatik arama özelliği sayesinde diğer dünya dedektörlerinden farklı tasarım ve fonksiyonlarına sahiptir. Deep Gold Finder A5 otomatik arama özelliği sayesinde demir türü metal türlerini %60 kapatarak sadece değerli metal objelerin tespitinde ve tek para aramalarında kullanım için tasarlanmıştır. Gold Finder A5 dedektörü hayatında hiç cihaz kullanmamış olan bir kişi dahi kullanabilmektedir. Otomatik arama özelliği sayesinde özellikle adresine kargo ile cihaz alan müşterilerimizin nasıl kullanabilirim ? düşüncesini ortadan kaldırmaktadır. A5 cihazı otomatik aramada tek tuşla ayrıma geçer herhangi bir ayara gerek kalmadan değersiz demir yapılarına karşı cihaz kendini otomatik %60 kapatarak sadece değerli olan altın, tunç, gümüş ve karışım metal ve objeleri bulmanızı sağlar, böylece zaman kaybetmeden arama yapabilirsiniz.

Cihaz ayarları ; Deep Gold Finder A5 derin arama dedektörü cihaz ayarları bölümünden zemin ayarı, hassasiyet ayarı, ses ayarı, ışık ayarı, değersiz aç-kapama, diller, derinlik ayarları, boşluk testi ve fabrika ayarlarına geri dönme ara yüzlerini bulabilir istediğiniz işlemi kendiniz kontrol ederek yapabilirsiniz. DeepGold Finder A5 dedektörü nasıl kullanabilirim ? cihaz ayarlarını karıştırabilir miyim ? gibi soruları ortadan kaldıran fabrika ayarları özelliği sayesinde sistem otomatik olarak ilk ayarlarına geri döner.

Diller ; A5 Deep Gold Finder altın ve define dedektörü 4,7 inç renkli TFF ekran özelliği ergonomik tasarım son derece hafif taşınabilir yapısı sayesinde dünya ülkelerine İngilizce, Arapça, Farsça, Almanca, Fransızca dillerinden istediğiniz dil seçeneğini yükletebilirsiniz. NOT : 10 adet yabancı dil yüklenmiş cihazlar için 3 gün önceden sipariş geçiniz.

Deep Gold Finder A5 derin ayrımlı metal dedektörü toprak altında bulunan değerli altın objelerin, değerli parçaların, oda mezarların, tünel girişlerinin ve kuyuların ne kadar derinlikte olduğunu 5 metrelere kadar tespitlerini yaparak cihazın 4,7 inç TFF renkli ekran göstergesinden sizlere bildirmektedir. Deep Gold Finder A5 dedektör derinlik hesaplamayı otomatik yaparken aynı zamanda toprak altındaki metalin yada boşlukların ne kadar en ve boyunda tahmini olarak olduğunu anlamanızı da sağlamaktadır.

11- Yedek Parçalar , Belgeler Ve Hizmetleri

2- İçinde bölmeler olan özel metal su geçirmez çanta.

a ; Taşıma ile ilgili gerkeli b ; 2 yıl garanti belgesi c ; Kullanım kitapçığı kullanım

maddeler içeren yazılar. parça garantisi.

d ; Adres siparişlerinde e; Mağaza ve f ; Mağazamızda 60 farklı dedektör

alırken ödeme seçeneği eğitim ve deneme imkanı. ederek karşılaştırabilirsiniz.

İSTER_SATILIK İSTER_KİRALAMAK

İÇİN MAĞAZAMIZI TIKLAYINIZ

AZİZ DEDEKTÖR BİLİŞİM TEKNOLOJİLERİ

ALTUNİZADE ÜSKÜDAR İSTANBULDAKİ MAĞAZALARINA GELEREK

60 FARKLI DEDEKTÖR MARKALARIYLA BİRLİKTE

TOPRAK ALTI GÖRÜNTÜLEME CİHAZLARINI ALAN TARAMA CİHAZLARINI ARAZİDE TEST

EDEREK HAFTALIK DENEME FİYATLARIYLA ALABİLİRSİNİZ

FİTNE VE YALANIN DEĞİL GERÇEKLERİN DOĞRU ADRESİ

AZİZ DEDEKTÖR BİLİŞİM TEKNOLOJİLERİ

NUHKUYUSU CAD / ALTUNİZADE / ÜSKÜDAR / İSTANBUL

UZMAN KADROSUYLA SİZ DEĞERLİ

MÜŞTERİLERİMİZE HİZMET

VERMEKTEN GURUR DUYAR.

0532-170-34-54

0542-533-10-10

0216-342-58-59

0532-747-19-17

0542-747-19-18

KREDİ KARTLARINA TAKSİT İMKANI

SİZİN BÖLGENİZE EN UYGUN YER ALTI RADARI ALAN TARAMA CİHAZI YADA

DEDEKTÖRÜ SİPARİŞ VEREBİLİR. PTT ÖDEMELİ KAPIDA KONTROLLÜ ALABİLİRSİNİZ

NUHKUYUSU CAD / ALTUNİZADE / ÜSKÜDAR / İSTANBUL

 
Özellikler
acilensatiyorum.com'da yer alan tüm kullanıcıların oluşturduğu tüm içerik ve bilgilerin doğruluğu, eksiksiz ve değişmez olduğu, yayınlanması ile ilgili yasal yükümlülükler, ilgili içeriği oluşturan kullanıcıya aittir. İçeriğin ve bilgilerin yanlışlık, eksiklik veya yasalarla düzenlenmiş kurallara aykırılığından acilensatiyorum.com sorumlu değildir. Tüm sorularınız için ilan sahipleri ile irtibata geçebilirsiniz.